отдел продаж:

(044) 332-20-90

(044) 230-83-37

Проспект эмиссии облигаций

6) Предмет та мета діяльності:

Згідно із статтею 2 Статуту ТОВ “ГРАНІТ-ПЛЮС”:

«2. МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ

2.1. Товариство створюється з метою надання послуг, здійснення виробничої, торгівельної, консультаційної, посередницької, інвестиційної, інноваційної, інжинірингової, культурно-освітньої та будь-якої іншої господарської та підприємницької, у т.ч. зовнішньоекономічної, діяльності, що не суперечать чинному законодавству України.

2.2. Предметом діяльності Товариства є:

2.2.1. Будівництво 

2.2.1.1. Підготовка будівельних ділянок :

- Розбирання та знесення будівель; земляні роботи;

- Розвідувальне буріння 

2.2.1.2. Будівництво будівель та споруд :

А) Загальнобудівельні роботи;

- Будівництво будівель (будівництво всіх типів будівель: житлових, адміністративних, промислових (цехів, заводів), торгових, транспортних підприємств, складів, закладів культури, освіти та будь-яких інших будівель, крім підприємств важкої (енергетика, гірничодобувна) промисловості, будівництво індивідуальних будинків "під ключ", роботи з реконструкції, реставрації та ремонту будівель);

- Будівництво мостів, шляхових естакад, тунелів та метрополітену;

- Будівництво магістральних трубопроводів, ліній зв'язку та енергопостачання;

- Будівництво місцевих трубопроводів, ліній зв'язку та енергопостачання;

- Будівництво підприємств енергетики, добувної та обробної промисловості;

- Будівництво інших споруд;

- Монтаж та встановлення збірних конструкцій.

Б) Виготовлення каркасних конструкцій і покрівель.

В) Будівництво доріг, аеродромів та улаштування поверхні спортивних споруд.

Г) Будівництво водних споруд.

Д) Інші будівельні роботи;

- Інші спеціалізовані будівельні роботи; 

- Монтаж металевих конструкцій.              

2.2.1.3. Установлення інженерного устаткування будівель та споруд:

А) Електромонтажні роботи; 

Б ) Ізоляційні роботи; 

В) Санітарно-технічні роботи :

- Монтаж систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря;

- Водопровідні, каналізаційні та протипожежні роботи; 

- Газопровідні роботи.

Г) Інші монтажні роботи   

2.2.1.4. Роботи з завершення будівництва:

- Штукатурні роботи;

- Столярні та теслярські роботи;

- Покриття підлог та облицювання стін;

- Малярні роботи та скління;

- Інші роботи з завершення будівництва.

2.2.1.5. Оренда будівельної техніки з оператором

2.2.2. Операції з нерухомим майном:

2.2.2.1. Операції з власним нерухомим майном :

- Організація будівництва об'єктів нерухомості для продажу чи здавання в оренду (у т.ч. організація та фінансування будівництва об'єктів нерухомості)

- Купівля та продаж власного нерухомого майна (купівля та перепродаж власного нерухомого майна - нежитлових та житлових будівель (багатоквартирних будинків, дач, окремих квартир тощо), земельних ділянок.

2.2.2.2. Здавання в оренду власного нерухомого майна (у т.ч. здавання в оренду власної житлової та нежитлової нерухомості, здавання в оренду земельних ділянок, діяльність ринків)

2.2.2.3. Операції з нерухомістю для третіх осіб:

- Діяльність агентств нерухомості (у т.ч. посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна)

- Управління нерухомим майном (у т.ч. управління від імені власника житловою нерухомістю: виконання комплексу послуг із забезпечення функціонування житлового та нежитлового нерухомого майна (поточне обслуговування та ремонт, контроль систем опалення та кондиціювання, прибирання та загальний догляд за приміщеннями тощо); послуги консьєржа; управління житлом та іншим нерухомим майном у спів власності).   

2.2.3. Діяльність у сферах права, бухгалтерського обліку, інжинірингу; надання послуг підприємцям

2.2.3.1. Діяльність у сферах інжинірингу, геології та геодезії. 

2.2.3.2. Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення суспільної думки:

- вивчення потенційних можливостей ринку, попиту та потреб споживачів з метою поліпшення збуту та розроблення нових видів продукції, включаючи статистичний аналіз результатів

- вивчення суспільної думки щодо політичних, економічних та суспільних питань, а також статистичний аналіз результатів 

2.2.3.3. Консультування з питань комерційної діяльності та управління:

- консультування, надання рекомендацій та практичної допомоги суб'єктам підприємницької діяльності та державним службам у галузі зв'язків із громадськістю та обміну інформацією, розроблення систем бухгалтерського обліку, програм обліку виробничих витрат, процедур контролю за виконанням кошторису тощо

- консультування та надання практичної допомоги комерційним підприємствам та державним службам в галузі планування, організації, забезпечення ефективності та контролю, інформації для управління тощо.

2.2.4. Рекламна діяльність.

2.2.5. Інвестування власних та залучених коштів у будівництво об’єктів як на території України, так і за кордоном.

2.2.6. Ділове адміністрування, посередницькі, представницькі, комерційні послуги за зазначеними напрямками діяльності.

2.2.7. Торгівля (роздрібна, оптова, комісійна та ін.) товарами народного споживання як власного виробництва так і інших виробників, продуктами харчування та харчовими добавками, продукцією побутової хімії, парфумерно-косметичними виробами, горілчаними, коньячними, тютюновими виробами, пивом, вином, непродовольчими товарами та сировиною, сільгосппродукцією, будівельними матеріалами, виробами з деревини, дерев'яними напівфабрикатами, меблями та іншими товарами та сировиною, для чого Товариство має право здійснювати ринкову діяльність, відкривати і експлуатувати свої магазини, пересувні кіоски та лотки, здійснювати виїзну торгівлю, відкривати кафетерії, буфети, ресторани і інші заклади громадського харчування, склади, відділи та секції в магазинах і закладах громадського харчування різних форм власності.

2.2.8. Неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

Інші види оптової торгівлі.

2.2.10. Посередництво в торгівлі різними товарами.

2.2.11. Торгівельно - закупівельна, торгівельно - посередницька та постачально - збутова діяльність; виробництво, реалізація швейних виробів, створення фірмової мережі магазинів; виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів харчування, а також заготівля, переробка всіх видів сільськогосподарської продукції, надання сервісних послуг у галузі народного господарства.

2.2.12. Виробництво продукції виробничо-технічного призначення, будматеріалів і конструкцій, товарів народного споживання.

2.2.13. Відкриття та утримання кафе, барів, ресторанів та інших закладів громадського харчування.

2.2.14. Відкриття та утримання бізнес-клубів, спеціалізованих магазинів, магазинів-салонів;

2.2.15. Створення та утримання гральних закладів.

2.2.16. Придбання за власні та залучені, в тому числі кредитні, кошти засобів виробництва, об'єктів нерухомості, техніки, транспортних засобів, обладнання і запасних частин для передачі їх в оренду або лізинг.

2.2.17. Операції обміну іноземної валюти на підставі агентських угод з уповноваженими банками.

2.2.18. Операції з цінними паперами, здійснення операцій з векселями та іншими цінними паперами які засвідчують відносини позики, в тому числі їх придбання, відчуження різними способами, здійснення акцепту та авалю.

2.2.19. Розроблення і реалізація інвестиційних та інноваційних проектів для забезпечення потреб господарства у високоефективній техніці та обладнанні, інвестування в інноваційні (техно) парки.

2.2.20. Виробництво та реалізація автотехнiки і запчастин.

2.2.21. Будівництво та експлуатація автозаправних станцій;

2.2.22. Реалізація паливно-мастильних матеріалів через мережу АЗС та оптом, оптова та роздрібна торгівля сировиною, матеріалами, комплектуючими, нафтопродуктами, в тому числі бензином мазутом, скрапленим газом, природним газом, дизельним паливом та іншими продуктами нафтопереробки, хімічними речовинами, виробами легкої та важкої промисловості.

2.2.23. Учбово-методична та наукова діяльність, надання маркетингових, рекламних, консультативних, юридичних, представницьких, брокерських, дилерських послуг; надання   довідково-інформаційних, торгово-посередницьких, експертних та експертно-оцінювальних послуг; перекладацька діяльність; рекламні, поліграфічні та інформаційні послуги.

2.2.24. Видавницька діяльність, в тому числі випуск та реалізація власних видань, копіювально-розмножувальні роботи.

2.2.25. Організація виставок, виставок-продажів, конкурсів, аукціонів, торгів, конференцій, семінарів, культурно-освітніх подій, благодійних акцій, комплексних інформаційно-економічних, фінансово-комерційних, культурно-освітніх та інших програм з залучанням до співробітництва вітчизняних і іноземних спеціалістів, формування тимчасових творчих та трудових колективів на Україні та за кордоном.

2.2.26. Надання послуг по охороні державної, колективної та приватної власності, охорона фізичних та юридичних осіб.

2.2.27. Розробка, впровадження обслуговування та постачання засобів комп'ютерної техніки, програмних продуктів, обчислювальної, множинної та іншої оргтехніки, комплектуючих та витратних матеріалів, в тому числі їх продаж.

2.2.28. Надання побутових послуг населенню та організаціям.

2.2.29. Посередницькі та комерційні послуги за зазначеними напрямками діяльності.

2.2.30. Зовнішньоекономічна діяльність.

2.2.31. Інші види господарської та підприємницької діяльності, що не заборонені чинним в Україні законодавством.

2.3. У відповідності з предметом і метою діяльності, Товариство, в тому числі, але не обмежуючись, має право:

2.3.1. від свого імені укладати договори (контракти), в тому числі договори купівлі-продажу, позики (кредиту), підряду, оренди, страхування, найму, спільної діяльності, перевезення, схову, дарування, доручення та комісії, набувати майнові й особисті немайнові права та нести обов'язки, виступати позивачем та/або відповідачем у суді загальної юрисдикції, господарському суді та третейському суді, здійснювати інші дії, що не суперечать чинному законодавству України;

2.3.2. продавати, обмінювати, здавати в оренду, дарувати, надавати в тимчасове користування споруди, обладнання, транспортні засоби, сировину й інші матеріальні цінності іншим підприємствам і організаціям;

2.3.3. створювати філії, представництва та дочірні підприємства, як на території України, так і за її межами;

2.3.4. брати участь у заснуванні та діяльності спільних підприємств, об'єднань, в тому числі з іноземними особами;

2.3.5. самостійно планувати, організовувати і здійснювати всі види дозволеної діяльності;

2.3.6. розпоряджатися прибутком, що залишається після сплати податків та інших обов’язкових платежів, передбачених чинним законодавством України;

2.3.7. встановлювати ціни на продукцію, що виробляється, і послуги, що надаються Товариством;

2.3.8. купувати акції та інші цінні папери з додержанням вимог чинного законодавства України про цінні папери;

2.3.9. користуватися банківськими та комерційними кредитами;

2.3.10. самостійно вести зовнішньоекономічну діяльність з дотриманням вимог чинного законодавства України;

2.3.11. одержувати патенти (свідоцтва) на об'єкти інтелектуальної власності;

2.3.12. на договірних засадах приймати на роботу працівників, в тому числі на неповний робочий день та за сумісництвом, і самостійно визначати розмір та організацію оплати праці з дотриманням вимог чинного трудового законодавства України;

2.3.13. направляти, в тому числі і за кордон, спеціалістів на стажування, перепідготовку та ознайомлення з досвідом організації і діяльності фірм, підприємств, організацій та банків.

2.3.14. виконувати будь-які інші дії, які не заборонені українським законодавством.

2.4. Товариство може займатися будь-якою підприємницькою діяльністю, яка не суперечить чинному законодавству України.

У випадках, передбачених чинним законодавством, Товариство одержує ліцензії, дозволи на право здійснення окремих видів діяльності.

2.5. Товариство має право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність по вищезазначених напрямах відповідно до чинного законодавства України та Статуту з моменту набуття ним статусу юридичної особи. Валютні надходження Товариства зараховуються на валютний банківський рахунок та використовуються ним самостійно у відповідності з чинним законодавством.

2.6. Товариство може здійснювати спонсорську, доброчинну та благодійну діяльність».

 

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.