отдел продаж:

(044) 332-20-90

(044) 230-83-37

Новости и акции

granit

bannerQW

Житловий комплекс в Києві Срібна Вежа

Розташовано воно в престижном районі міста Києва. "Новобудови Києва" 

 

Треба сказати , що житловий комплекс складається в основному з будинків з комфортабельними , продуманими плануваннями квартир.

 

Комплекси включають квартири , кожна з них відрізняється продуманим , дуже комфортним плануванням , повністю підготовлена, щоб проводити оздоблювальні роботи за смаком всіх майбутніх мешканців. Варто відзначити , що комплекси складаються з різних будинків , та кожній квартирі надано паркомісце . Для всіх мешканців комплексу фахівями передбачені підприємства , які надають послуги населенню : перукарня , аптека , салон краси , мінімаркет , відділення банку , офісні приміщення , кафе .

Такі житлові комплекси зроблять життя кожної людини зручною, затишною , комфортною. Потрібно сказати , що на даний момент є тенденція збільшення попиту у великих і зручних житлових комплексах міста .

Великі ЖК , які мають площу до 300 тисяч кв. м на даний момент дуже популярні серед населення країни. Якщо проведено будівництво так сказати першої черги комплексу , значить , що буде будуватися друга і третя . Плюсом для мешканців є дуже добре розвинена інфраструктура і наявність прилеглої території , також власної парковки.

Згідно з різними даними фахівців , сьогодні найбільшу проблему мають різні об'єкти міста Київ , які не мають інфраструктури та оточення. Неважливо, яким шикарним буде будинок це сильно погіршує оцінку всім користувачами. Необхідно сказати , що для багатьох будівельних компаній реалізація цих проектів вимагає досить великих інвестицій. Вартість квартир у таких будинках доступна всім. Продаючи зручні квартири другої черги , вже відпадає необхідність робити рекламні витрати і на брендинг , тому що імідж на ринку створений протягом якогось часу , він був закладений при створенні ще першої черги . Квартири в таких комплексах обладнані якісними металопластиковими вікнами , також броньованими красивими вхідними дверима , ще лічильниками гарячої , холодної води , системою водопостачання , мідної електропроводкою . Слід зазначити , що квартири тут мають якісні стіни і бетонну стяжку. А поруч в основному розташовані красиві парки , озера , церкви. Необхідно сказати , що вдома з штукатурені утеплювачами . Також зроблена підводка спеціальних систем телефонізації , радіофікації.